Snowboard & Newschool Ski

Слалом Кагалом второй видео ролик Правила участия

Смотрим второй анонсирующий ролик RED BULL Слалом КагаломРЕГИСТРАЦИЯ В КАТЕГОРИИ СНОУБОРД МУЖЧИНЫ И ЛЫЖНИКИ МУЖЧИНЫ - ЗАКРЫТА!
Можно будет дорегистрироватся на месте если кто-то из предварительно зарегистрировавшихся не приедет.

Правила участі у
Red Bull Слалом Кагалом 2


1. Загальна інформація

1.1. Організатор рекламного заходу
Організатором рекламного заходу «Red Bull Слалом Кагалом» (далі за текстом – «Захід») є товариство з обмеженою відповідальністю «Ред Булл Україна», що знаходиться за адресою: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17/21 (далі за текстом – «Організатор»).

1.2. Учасники Заходу
До участі в Заході запрошуються всі фізичні особи, які є громадянами України, яким виповнилося 18 років, які мають відповідні здібності кататись на лижах та/або сноуборді, мають спеціальне спорядження, зазначене в цих Правилах, та які виявили бажання взяти участь в Заході, за винятком: працівників Організатора і будь-яких інших компаній, залучених до проведення Заходу, та безпосередніх членів їх родин (далі за текстом – «Учасники»).

1.3. Захід. Територія та строки проведення Заходу
Захід являє собою змагання між Учасниками на силу, швидкість та витривалість щодо проходження на час траси довжиною 1800 м.
Захід триватиме в гірськолижному курорті Буковель, Україна, 4 лютого 2012 р. Організатор залишає за собою право переносити Захід на іншу дату, інформацію про нову дату буде розміщено на Веб-сайті www.redbull.com.ua.

1.4. Особливі умови
В якості обов’язкової умови участі в Заході особа, що виявила бажання приймати участь, має перед змаганням під час реєстрації:
надати Організатору оригінал та копію дійсного внутрішнього паспорту;
підписати заяву за формою, визначеною Організатором та правила безпеки та відповідальності;
отримати страховий поліс, наданий Організатором на 1 день;
отримати стартову манішку з номером, скіпас на 2 підйомы;
обов’язково мати з собою відповідне спорядження: лижі/сноуборд та шолом.

2. Умови участі

2.1. Для участі в Заході кожний бажаючий може попередньо зареєструватись шляхом інтренет-реєстрації за посиланням:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dEVpTzhVbTA1UjlFUTlWY0dDMk9ERXc6MQ
або за наявності вільних місць в день Заходу, в порядку живої черги.

2.2. Кожний Учасник має право подати лише одну Заявку на участь.

2.3. Фінальна реєстрація проходить біля витягу 1R під парасолькою Red Bull 04.02.2011 р. з 9:00 до 12:30 години.
Особи, що здійснили попередню реєстрацію шляхом інтернет реєстрації, та підтвердили її в день проведення Заходу гарантовано отримують право участі в Заході.

2.4. Реєстрація учасників відбувається лише за умови дотримання вимог, передбачених п. 1.4. цих Правил.

2.5. Змагання проводиться в дисциплінах:
лижі чоловіки;
лижі жінки;
сноуборд чоловіки;
сноуборд жінки.


2.6. В кожній дисципліні до участі допускається не більше 100 (ста) осіб.

2.7. На старті Учасники розподіляються у вільному порядку.
Старт проходить одночасно серед всіх Учасників відповідної дисципліни після звукового сигналу.

Після звукового сигналу всі Учасники мають подолати відстань 20 метрів до свого спорядження, вдягти його та почати спуск вниз по трасі.

Переможцем визнається Учасник, який перший досягне Фінішу.

В кожній дисципліні визначається лише 1 (один) Переможець.

2.8. Організатор Заходу зберігає за собою право: (а) виключно на власний розсуд у будь-який час усунути будь-якого учасника від участі у Заході, якщо вони у будь-який момент часу обґрунтовано визнають, що така особа порушує вимоги безпеки, або з іншої причини, включаючи, зокрема, дії, які можуть зашкодити репутації Організатора або можуть зашкодити Учасникам, працівникам, підрядникам або добровольцям Організатора або третім особам; (b) скасувати Захід, якщо визнають умови небезпечними. У разі скасування Заходу з будь-якої причини поза контролем Організатора, Захід не переноситься і компенсація не виплачується; (с) внести зміни до регламенту проведення змагань, попередньо повідомивши про це Учасників.

2.9. Результати визначення Переможців є остаточними та оскарженню не підлягають.

3. Безпека

3.1. Кожний Учасник своєю участю в Заході розуміє та визнає, що змагання Заходу можуть привести до травмування або смерті, і він приймає участь на власний ризик. Учасники повинні: не мати в теперішньому або в минулому серцевих захворювань або інших хвороб, які роблять небезпечним участь у змаганнях, не перебувати в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння; постійно дотримуватися всіх інструкцій Організатора.


4. Загальні положення

4.1. Організатор гарантує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Заходу.

4.2. Організатор не вступає у суперечки між Учасниками Заходу щодо визнання Переможцями.

4.3. Організатор не несе жодної відповідальності за будь-який збиток, завданий як здоров'ю, життю Учасників Заходу (особі, які його супроводжує), так і майну, здоров'ю або життю третіх осіб.

4.4. Учасники, які не дотримались умов цих Правил, та/або заявки яких не відповідають вимогам цих Правил, не можуть бути визнані Переможцями Заходу.

4.5. Організатор збирає персональні дані для проведення Заходу і має право з цією метою розкривати цю інформацію третім особам. Беручи участь в Заході, якщо інше не заявлене Учасником, кожен Учасник погоджується з тим, що надана ним у заявці інформація буде внесена в базу даних, а Організатор має право використовувати цю інформацію (включаючи використання ескізів та/або креслень на розсуд Організатора) в будь-яких засобах масової інформації для майбутнього просування товарів, у маркетингових і рекламних цілях без будь-яких обмежень і без згадування учасника, виплат та інших компенсацій учаснику, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання.. Усі персональні дані Учасників зберігатимуться в офісі Організатора. Усі запити на отримання доступу, оновлення або коректування будь-якої інформації необхідно надсилати в цей офіс.

4.6. Організатор зберігає за собою право у будь-який час перевіряти заявки і дані Учасників (включаючи посвідчення особи, вік і місце проживання учасника) і дискваліфікувати будь-якого учасника, що подав заявку, яка не відповідає цим Правилам, або який фальсифікував дані в процесі подання заявки. Якщо Організатор не реалізував будь-яке з цих прав на будь-якому етапі, це не означає відмову від таких прав.

4.7. За умовою участі Учасник погоджується на запис, фотографування або зйомку на кіноплівку свого зображення під час Заходу (включаючи, зокрема, як частину Заходу), їх трансляцію або публікування Організатором без будь-яких обмежень і без згадування Учасника, виплат та інших компенсацій, без обмеження за територією, часом та способом використання, включаючи, зокрема, телебачення, радіо, Інтернет, газети, журнали та інші засоби реклами або маркетингу у зв'язку з цим Заходом та/або майбутніми заходами.

4.8. Якщо проведенню Заходу перешкоджає будь-яка обставина або з обґрунтованих припущень вона не може проводитися з будь-якої причини поза розумним контролем Організатора, останній зберігає за собою право на свій власний розсуд максимально дозволеною законодавством мірою залежно від ситуації: (а) дискваліфікувати учасника; (b) змінити, припинити або скасувати захід.

4.9. Учасник несе усі витрати, пов'язані з отриманням доступу до Веб-сайта, які залежать від провайдера, що надає Інтернет-послуги.

4.10. Без обмеження інших положень цих Правил Організатор Заходу (включаючи його відповідних посадовців, працівників і агентів) звільняють себе від будь-якої відповідальності (включаючи недбалість) за тілесні ушкодження, збитки або шкоду (включаючи упущені можливості), як прямі, так і непрямі, реальні збитки, що визначаються обставинами справи, і подальші збитки, будь-яким чином заподіяні Заходом, включаючи, зокрема ті, що виникають через: (а) технічні труднощі або поломки устаткування, спорядження (незалежно від того, чи знаходиться воно під контролем Організатора); (b) крадіжки, несанкціонований доступ або втручання третіх осіб; (с) вимогу про участь, яка прострочена, втрачена, змінена, пошкоджена або неправильно надіслана (незалежно від того, чи одержана вона Організатором); (d) скасування Заходу з будь-якої причини поза розумним контролем Організатора; (g) участь у Заході.

4.11. Як умова участі у Заході або отримання подарунку особа повинна підписати юридичну документацію за формою, що визначена виключно на власний розсуд Організатора, включаючи, зокрема, звільнення від відповідальності за порушення авторських прав і форму гарантії звільнення від збитків.

4.12. Беручи участь в Заході, Учасник надає свою згоду Організатору і залученим ним третім особам на обробку своїх персональних даних, а саме їх збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, розповсюдження, знеособлення, блокування, або знищення.

4.13. У випадку виникнення будь-яких спірних питань, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора щодо всіх питань, пов’язаних з Заходом є остаточним та оскарженню не підлягає.

4.14. Своєю участю в Заході всі Учасники повністю погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.

4.15. Отримати роз’яснення даних Правил можна: Slalomkagalom@gmail.com

4.16. Ці Правила розміщено www.redbull.com.ua.
[xfgiven_latitude][xfgiven_longitude] Файл engine/inc/maps/maps-full.php не найден, его загрузка невозможна. [/xfgiven_longitude][/xfgiven_latitude]
 • Red Bull Слалом Кагалом нова інформація
 • Red Bull Слалом Кагалом
 • JIB contest "Битва за Львів"
 • Red Bull Jump & Freeze: моржуй на схилі!
 • Ukrainian Freeride Masters
 • Интервью с Сашей Косторниченко
 • WSD во Львове: детали
 • Открытие сноупарка в Горбово
 • "Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске
 • Мирослав Нищей - Ньюскул це моє життя!
 • Информация!

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.