Snowboard & Newschool Ski

"Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске

"Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске


6 грудня Івано-Франківські бордери все ж таки не відстали від Києва і змогли зацінити сноуборд-фільм "Кожаное Мороженое". Премєра відбулась завдяки великому ентузіазму Стелли, яка за пару днів організувала данний івент. Перед початком прем’єри була невпевненість в кількості відвідувачів, адже Франківськ це не Київ і кількість тіпочків та дєвчонок які катають не така вже й велика. Всі питання відпали тоді, коли за годину до початку показу зібралась досить велика кількість народу, ще й підтягнулись гості з Чернівців. Премєра фільму відбувалась в арт-кафе ”Гармидер” , і тут виникли деякі трабли з адміністрацією: їх не задовольняє поведінка “некультурних” людей, які навіть дозволяють собі пити пиво….))) всі проблеми були культурно вирішенні, хоча велику дозу морального грузу отримала Стелла.

"Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске


Як б не було, прем’єра відбулась в зазначений час. Перед презентацією фільма відбувся показ відео з Secret Camp - у публіки одразу піднявся настрій, адже про такий офігенно проведений час ніхто ніколи не забуде. Позитив на цьому не закінчився і відбувся розіграш призів від Core Bordshop. Деякі щасливці отримали знижки на профілактику сноубордів, діски з сноуборд-відео, журнали, а комусь пощастило отримати шапочку від Rome з стильни написом: Skiing suck. Тепер вже всі однозначно були позитивно настроєні на перегляд фільму.

"Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске


"Кожаное Мороженое" сприйняли на ура: під час перегляду народ час від часу аплодував і коментував окремі моменти. Хочеться відзначити достойний рівень фільму, стильно представлені профайли, зачотна музичка, хороша операторська робота і окремий респект за субтитри)))) Прорайдери показали атлічний рівень катання, хороші трюки, і як можна поєднати сноубордінг і алкоголь…))) Хотілось б подякувати всім хто приймав участь у роботі над "Кожаное Мороженое". З кожним виходом таких фільмів піднімається рівень сноуборд культури в Україні, як говориться :“Таке не стидно і дітям показати”.
Після прем’єри сюрпризи не закінчились, відбулись конкурси і переможці були нагородженні кльовими призами від магазину Core Bordshop та сертифікатом на покупку від Rip Curl.

"Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске


Отак відбулась перше сноубордична відео-премєра в Івано-Франківську, сподівваємось і не остання. Звичайно after movie було веселе, п’яне та бурне….%) Шкода, адже наступний день виявився понеділком…))))

"Кожаное Мароженое" в Ивано Франковске


Текст: Віктор Манагер
[xfgiven_latitude][xfgiven_longitude] Файл engine/inc/maps/maps-full.php не найден, его загрузка невозможна. [/xfgiven_longitude][/xfgiven_latitude]
 • Интервью с Сашей Косторниченко
 • Тизер Украинского видео "ШЕРСТЬ"
 • Кожаное Мороженое online
 • бобелюк
 • Мирослав Нищей - Ньюскул це моє життя!
 • Презентация фильма "Кожаное Мороженое"
 • Red Bull Слалом Кагалом
 • Слалом Кагалом второй видео ролик Правила участия
 • Премьера Further в Украине - Киев и Львов
 • Отчет открытия 13\14 сезона c Mad Ride
 • Информация!

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.